Українсько-хорватський бізнес-форум

Інформуємо, що 21 листопада 2016 року в рамках першого офіційного візиту в Україну нового Прем'єр-міністра Республіки Хорватія Андрія Пленковича у ТПП України (адреса: вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4-й поверх) за сприяння Посольства Республіки Хорватія в Україні та Почесного Консула України в Хорватії, офіційного представника ТПП України у Хорватії, Словенії та Боснії і Герцеговині Івіци Піріча відбудеться українсько-хорватський бізнес-форум, у якому зокрема передбачається участь Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та Прем'єр-міністра Хорватії Андрія Пленковича.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-хорватського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Хорватії, унікальний досвід інтеграції хорватської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та Хорватії, презентації декількох хорватських компаній.

Уточнену програму заходу та список хорватських компаній з побажаннями щодо можливої кооперації буде надано додатково.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Хорватією.

У разі зацікавленості прохання до 15 листопда п.р. підтвердити свою участь, надіславши до Департаменту міжнародного співробітництва (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., факс: (044) 279-44-56 заповнену анкету учасника (формуляр анкети додається, бажано заповнювати українською та англійською мовами).

Звертаємо Вашу увагу, що для участі у пленарній частині заходу будуть надіслані окремі запрошення.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 279-44 56, 279-64-06.

Анкета-заявка на участь - Завантажити