Сертифікати про походження товару

Сертифікат походження - документ спеціально установленої форми, який підтверджує, що товари/послуги вироблені або виконані в даній країні, і який містить інформацію для їх ідентифікації.

Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП видає сертифікати походження наступних форм:

  • Сертифікат походження загальної форми (англійською мовою) – форма сертифіката, яку видають на всі товари при експорті до країн, з якими не обумовлені правила визначення країни походження товарів; також видають у разі, коли товар не має преференційного доступу на ринок країни імпорту та у випадках відсутності або тимчасового припинення пільг на українські товари.
  • Сертифікат походження загальної форми (російською мовою) для експорту товарів до країн.
  • Сертифікат походження форми СТ-1 (російською мовою) – видають на товари, що експортуються до країн СНД.
  • Сертифікат форми “А” (англійською або французькою мовами) – видають на товари, які підпадають під преференційний режим при експорті на ринки країн-донорів в рамках Генеральної системи преференцій (країни ЄС, Японія, Туреччина, США).
  • Сертифікат форми EUR.1, серія М (англійською мовою) – для експорту товарів до Республіки Македонія.
  • Сертифікат походження форми У-1 (українською мовою) застосовують в межах митної території України у разі потреби підтвердження українського походження товарів, які знаходяться в обігу в межах митної території України.
  • Сертифікат походження для засвідчення товарів, що експортуються до Мексиканських Сполучених Штатів (англійською мовою) застосовується для підтвердження українського походження товарів, що експортуються до Мексиканських Сполучених Штатів.
  • Сертифікат походження послуг – сертифікат для підтвердження факту виконання послуги (наприклад, транспортні перевезення) українським підприємством або суб’єктом ЗЕД України в межах або за межами митної території України. Цей сертифікат застосовують в межах України.

Контакти відділу експертизи та сертифікації товарів у м.Кременчук:

Тел./факс: (0536) 75-85-12, 74-16-52, 74-28-16, 74-23-11
моб.тел.: 050-308-91-83