Українсько-Єгипетський бізнес-форум (19 грудня, м.Київ)

Торгово-промислова палата України інформує про те, що в рамках сьомого засідання Міжурядової Спільної Комісії з економічного та науково-технічного співробітництва між Україною та Єгиптом 19 грудня 2016 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться Українсько-Єгипетський бізнес-форум та чергове засідання Українсько-Єгипетської ділової ради.

До складу численної єгипетської делегації входять компанії, зацікавлені в налагодженні співробітництва з українськими підприємцями у наступних сферах:

- сільськогосподарська продукція та продукти харчування;

- послуги комерційного права та аудиторські послуги;

- співробітництво в банківській сфері;

- експедиторські послуги;

- рекламні агентства; компанії з моніторингу ринків;

- ІТ компанії, ЗМІ;

- провідні туристичні компанії;

- імпортери свіжих овочів та фруктів;

- провідні імпортери будівельних матеріалів;

- провідні торгівельні мережі;

- провідні імпортери фармацевтичних товарів;

- експортери машинного та промислового обладнання.

Запрошуємо представників підприємств взяти участь у роботі бізнес-форуму, що відбудеться 19 грудня ц.р. о 10:00 в приміщенні Торгово-промислової палати України (конференц-зала, 4-й поверх) за адресою: вул. Велика Житомирська, 33. Організаційний внесок за участь у заході складає 540 грн., включаючи ПДВ.

Заявки просимо надсилати до на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплата організаційного внеску здійснюється на розрахунковий рахунок ТПП України 260020128332 в Укрексімбанку м. Києва. МФО 322313, ЗКПО 00016934. '

Консультації та довідки за телефонами: (044) 278-18-15, 494-03-99, 272-28-07.