БРЕСТ 2017, 27-28 квітня

Перший форум-виставка в 2016 році об'єднав на своєму майданчику близько 130 компаній з Білорусі, Росії, України, Польщі, Італії, Китаю, Латвії. Виставку відвідали представники близько 30 країн світу.

Метою даного заходу є створення майданчика для діалогу білоруських і зарубіжних ділових кіл, реалізація перспективних бізнес-ідей та проектів, просування білоруського експорту і створення нових наукоємних виробництв в регіоні. Виставкова експозиція в рамках Форуму-виставки продемонструє продукцію і послуги білоруських і зарубіжних компаній в різних галузях економіки: виробництво продуктів харчування, напоїв, будівельних матеріалів, товарів легкої та хімічної промисловості, машинобудування, сільське господарство, транспорт і туризм.

Реєстрація учасників та детальна інформація про захід знаходиться на офіційному сайті www.brest-forum.by. Також на даному інтернет-ресурсі надається можливість розміщення ділових пропозицій підприємств-учасників Форуму з Вашого регіону.

З питань участі у форумі-виставці звертатися за телефонами: +375 (162) 20-80-80, 21-81-02, 21-80-36 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .