ХV Міжрегіональна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра"

Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати запрошує Вас на ХV Міжрегіональну спеціалізовану виставку "Освіта та кар'єра", яка буде проводитися в Міському палаці культури з 18 по 20 жовтня 2017 р.

Виставка "Освіта та кар'єра" проводиться під патронажем Кременчуцького міськвиконкому та Департаменту освіти виконкому Кременчуцької міської ради.

Каталог учасників виставки.

За час свого проведення виставка стала важливою подією у житті міста, багатьом абітурієнтам вона допомогла визначитися з майбутньою професією. Серед постійних учасників виставки - навчальні заклади Києва, Харкова, Полтави, Одеси, Дніпропетровська, Сум та інші.

Учасники виставки мають можливість продемонструвати свої досягнення, обмінятися досвідом з колегами, познайомитися з сучасними інформаційними технологіями в освітньому процесі, а також встановити нові партнерські зв’язки.

Цільова аудиторія виставки: випускники шкіл, ПТУ, студенти та їх батьки, а також усі інші, бажаючі отримати додаткову освіту або підвищити кваліфікацію.

Завантажити документи для учасників виставки.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Кременчуцького відділення Полтавської Торгово-промислової палати: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 2, тел./ф. (0536) 74-16-61; 74-30-27, (050) 308-46-86. http://www.krcci.pl.ua, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.