Встигни отримати диплом бакалавра або магістра Європейського рівня!

Кременчуцький інститут вищого навчального закладу «Університет імені Альфреда Нобеля» запрошує на навчання за освітнім рівнем бакалавр та магістр на спеціальності:

- соціальна робота; - філологія; - облік і оподаткування; - економіка; - економічна кібернетика; - маркетинг; - фінанси; - банківська справа та страхування; - міжнародні економічні відносини.

Інститут має ряд соціальних ініціатив.

Створено умови для навчання студентів з обмеженими фізичними можливостями, цей проект був успішно реалізований ще у 2012 року.

Є можливість здобувати вищу освіту дистанційно, напрацьована потужна база матеріалів в електронному вигляді дає можливість швидко опановувати інформацію.

За підтримки міської влади започаткована ще одна соціальна ініціатива: навчання на пільгових умовах демобілізованих учасників АТО та учасників бойових дій. А військовослужбовців можуть здобути вищу освіту не відриваючись від несення служби. Для них передбачені вступні іспити на 1 курс (без сертифіката ЗНО) на пільгових умовах.

Також передбачено навчання для людей похилого віку – «Університет третього віку».

Провідними фахівцями професорсько-викладацького складу здійснюється керівництво наукових робіт школярів та старшокласників для Малої академії наук.За останні кілька років наші учні здобували призові місця на обласних змаганнях з інформаційних технологій та економічних наук.

Завдяки плідній співпраці з підприємствами Кременчука та району, здобувачі вищої освіти проходять практичну підготовку на провідних підприємствах міста.

За більш детальною інформацією з отримання знижки на навчання, звертайтеся до інституту тел. (0536) 77-35-81, 098-763-777-8

Наша адреса: Кременчук, проспект Свободи, 79

http://www.ki-duep.com/

Не втрачайте можливість отримати європейську освіту у Кременчуці!