До уваги усіх зацікавлених у співпраці з Китаєм!

6 вересня 2017 р. запрошуємо на масштабну промо-конференцію, присвячену проведенню 122-ї сесії Кантонського ярмарку - грандіозної виставки, що об’єднує експортерів та імпортерів з усього світу.

У вас буде унікальна нагода налагодити ділові контакти, розширити знання у сфері ведення бізнесу з Китаєм, з «перших уст» отримати актуальну інформацію від провідних експертів, які поділяться своїм досвідом.

Цьогорічний формат заходу унікальний: в Україну прибуде вельмишановний гість, заступник генерального директора Китайського центру міжнародної торгівлі, власне організатор Кантонського Ярмарку – пан Є Цзіцзян.

Також будуть присутні представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, провідних бізнес асоціацій та часті відвідувачі ярмарки, які зможуть поділитись корисною інформацією.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у заході. Відкрийте для себе нові можливості!

Для реєстрації надсилайте свої контактні дані, сферу діяльності та інтересів.

Для представників компаній просимо до 5 вересня прислати дані про компанію та скан візитки. E-mail для реєстрування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Час проведення: 6 вересня з 10:00 до 13:00.

Місце проведення: Київ, вул. Предславинська 35д, готель "АЛФАВІТО", конференц-зал "Давос".

Вхід на конференцію – безкоштовний.

Бонус від Китайської Торгової Асоціації! Усім учасникам промо-конкеренції, буде видано запрошення на отримання візи КНР, для відвідування Кантонського ярмарку.

Завантажити програму промо-конференції.