Семінар "Практичні аспекти здійснення ЗЕД в Україні"

Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати спільно з "UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP" та Торгово-промисловою палатою України, проводить семінар на тему: "Практичні аспекти здійснення ЗЕД в Україні".

Семінар відбудеться 14 листопада 2017 року, об 10.30 (реєстрація – 10.00) у приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської ТПП (м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 2).

Спікер: Віта Мірошниченко, керівник і засновник групи компаній Капітал. Компанія працює в сфері надання консалтингових послуг з 2008 року. Співпрацює з багатьма українськими організаціями і займається питаннями супроводу ЗЕД, процедурами оформлення імпорту, супроводом поставок, митним оформленням і отриманням дозвільних документів.

Учасники семінару отримають практичні рекомендації з наступних питань:

  1. ЗВТ інших держав з Україною: просто про головне.
  2. Митне оформлення товару на експорт.
  3. АТ "УкрСиббанк"- частина міжнародної групи BNP Paribas
  4. МКАС при ТПП України. Підтвердження настання форс-мажорних обставин. Підтвердження кількості та комплектності товарів.

Участь підприємств у семінарі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/sMSAXPd9B8yvIKDj2

Довідки за тел. (0536)74-16-61, 74-20-37, (050)308-46-86, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.