Прес-реліз про проведення вебінару "Практичні аспекти бізнес-планування"

20 грудня 2017 року за технічного забезпечення Кременчуцького відділення Полтавської Торгово-промислової палати проходив вебінар "Практичні аспекти бізнес-планування".

Організатором вебінару виступило Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати. Вебінар проходив при участі одного із наших бізнес-експертів, Ганни Ісайченко, директора з продаж сервісу американської компанії "General Electric Healthcare", офіс якої знаходиться в Кенії (на Сході Африки). Ганна Ісайченко має досвід роботи з 2004 року на різних посадах в великих міжнародних компаніях - Philips, General Electric з питань продажу, маркетингу, управління персоналом. Вона представила власний досвід з формування та запуску на ринок нових рішень для ефективного використання продукції.

До участі в цьому семінарі (вебінарі), який проходив з використанням інтернет-технологій можна було долучитись, здійснивши реєстрацію на електронному порталі. І хоча це був перший досвід проведення таких заходів для Кременчуцького відділення Полтавської ТПП, у ньому приймало участь 13 учасників, але розмова мала цікавий професійний характер.

В ході вебінару були розглянуті питання: Що таке бізнес-план , Постановка цілей, СМАРТ-цілі, Зміст і структура бізнес-плану, Стратегія розвитку підприємства і ключові ініціативи, Аналіз SWOT, PEST, Цикл 5-річного бізнес планування на прикладі великої міжнародної корпорації.

В результаті вебінару учасники отримали знання стосовно основних принципів складання бізнес-планів на великих та малих підприємствах, розглянули практичні приклади та ключові рекомендації, ознайомились із шаблонами документів.

Усі учасники вебінару "Практичні аспекти бізнес-планування" отримали підтримку в групі Вайбер протягом 1 місяця для застосування отриманих навичок на практиці. До речі, з матеріалами вебінару (запис он-лайн трансляції, презентація) можна ознайомитись усім бажаючим, звернувшись до Кременчуцького відділення Полтавської ТПП. Можна також долучитись до підтримки нашого бізнес-експерта Ганни Ісайченко, приєднавшись до групи Вайбер. Організатори вебінару вдячні всім учасникам та сподіваються на плідну співпрацю у подальшому.