Українсько-Італійський бізнес-форум

30 січня 2018 року в ТПП України (м.Київ, вул. велика Житомирська, 33, конференц-зала "Колізей", 4-й поверх) відбудеться Українсько-Італійський бізнес-форум високого рівня у рамках офіційного візиту Міністра закордонних справ Італійської Республіки А. Альфано. У заході передбачається участь міністрів закордонних справ України та Італії. Разом з тим, італійська сторона зацікавлена у направленні для участі у Форумі делегації у складі урядовців, керівництва профільних державних агенцій та асоціацій, а також підприємств Італії.

Співорганізаторами заходу виступають ТПП України та Посольство Італійської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ України. Програма заходу включає пленарну частину, у якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-італійського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії.

За програмою під час Форуму також відбудуться В2В переговори між представниками ділових кіл України та Італії. Основними темами пленарної частини визначено наступні сектори співпраці: мале та середнє підприємництво, енергетика, агропромисловий комплекс, інфраструктура та ін. Початок заходу - о 16.00, початок реєстрації - з 15.00.

Запрошуємо до участі у заході.

У разі зацікавленості прохання до 26 січня ц.р. заповнити анкету-заявку на сайті ТПП України (https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-italiiskii-biznes-forum).

У разі, якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнити анкети на кожного учасника окремо.

За додатковою інформацією прохання звертатися за тел.: (044) 461-98-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..