УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

За результатами консультацій з австрійською стороною визначено остаточну дату проведення Українсько-австрійського економічного форуму.

Захід відбудеться у місті Відень 20-го травня 2019 року.

Співорганізаторами заходу виступають Федеральна Палата Економіки Австрії, Торгово-промислова палата України, Посольство України в Австрії та Торговий відділ Посольства Республіки Австрія в Україні.

Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

- Торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;

- Співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Під час форуму українським учасникам буде надана можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал своїх регіонів, регіональні програми розвитку, інвестиційні проекти тощо, а представникам ділових кіл – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами. 

Вартість організаційного внеску за участь у форумі становить 3 тисячі гривень за кожного учасника.

Фінансування власних витрат, пов'язаних з участю у заході (переліт, трансфери, розміщення у готелі, медичне страхування тощо) передбачається за рахунок самих учасників. ТПП України готова надати сприяння щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Програма

Реєстрація

Контакти для зворотного зв'язку: Болдирь Геннадій Миколайович, відповідальний координатор заходу від ТПП України, т. (044) 461 98 08, E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..