ПРОПОЗИЦІЇ ПОЛЬСЬКИХ БІЗНЕС-ПАРТНЕРІВ

Польське державне агентство - Експортно-кредитна страхова корпорація (Export Credit Insurance Corporation JSC (KUKE)), що сприяє розвитку торгівлі між Польщею і Україною (в обидві сторони) пропонує співпрацю.

Агенство узгоджує з польськими державними установами KUKE і Банк BGK, умови організації в Києві (24.05.2019) інформаційної зустрічі та консультацій про можливості вигідної співпраці для українських замовників польських товарів і послуг в рамках Урядової програми Польщі «Фінансова підтримка експорту», яка створює можливість надання підтримки українським імпортерам польських товарів у вигляді різних банківських продуктів. 

Суть програми полягає в фінансовій підтримці польського експорту у вигляді надання пільгового кредитування як польським експортерам так і українським покупцям їх продукції (в рамках торгівлі як і інвестиційних проектів). Програма реалізовується через Польський державний банк BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) та KUKE (Корпорація страхування експортних кредитів).

Оскільки участь окремих представників BGK I KUKE та зміст їх презентації залежатиме від специфіки діяльності зацікавлених українських підприємств та їх проектів, що передбачають імпорт польських товарів і послуг, звертаємось до вас з проханням попередньо повідомити про зацікавленість членів вашої організації до участі у згаданому заході та надати інформацію за формою у вигляді таблиці та направити на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

# Назва підприємства, контактний номер телефону Галуз підприємства Тип планованого імпортного проекту/закупівлі польських продуктів та послуг (Короткотерміновий) Тип планованого імпортного проекту/закупівлі польських продуктів та послуг (Довготерміновий (> 2 років, в тч Інвестиційний проект)) Окремі питання до BGK/KUKE
1          
2