КРЕМЕНЧУК ЕКСПОРТУЄ!

Малий та середній бізнес запрошують до участі у спеціалізованому форумі «Кременчук експортує!»

12-13 червня у м. Кременчук, у великій сесійній залі Кременчуцької міської ради (пл. Перемоги, 2) відкриє роботу Експортний форум «Кременчук експортує!». Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснований на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Регіональний партнер – Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати.

Захід має на меті залучити малий та середній бізнес до включення в експортні відносини з партнерами закордонних ринків, підтримати експортні ініціативи, створити майданчик для презентації інноваційних рішень, спрямованих на підвищення експортної привабливості виробничих МСБ та, відповідно, конкурентоздатності вітчизняної продукції.

Заплановано проведення цілого ряду панельних дискусій. Організатори пропонують до розгляду такі теми:

  • експортна стратегія підприємства,
  • пошук фінансування інноваційних проектів,
  • особливості українського та європейського законодавства в сфері експортного просування товарів переробної та харчової промисловості,
  • заходи державного і міжнародного фінансування реалізації ініціатив.

Крім того, на учасників конференції очікують практичні семінари від представників компаній-виробників, а також презентації успішних експортних проектів.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном+38 (061) 233-11-72, (050) 484-11-97.

Детальна програма заходу

Реєстрація на форум за посиланням: https://form.jotformeu.com/91334273115349 .

Участь у заході безкоштовна.