Діловий візит українських компаній до Китаю

Шановні колеги!

У період з 29 жовтня по 7 листопада 2019 року, відбудеться діловий візит українських компаній на найбільші виставкові події Китаю - 126 сесію міжнародного ярмарку експортних і імпортних товарів Canton Fair 2019 (Гуанчжоу) та 2 міжнародну виставку для іноземних компаній і країн China International Import Expo (Шанхай).

Візит організовано Торгово-промисловою палатою України, Китайською Торговою Асоціацією, Центром міжнародної ділової співпраці, Українсько-китайським міжнародним діловим центром.

В рамках візиту українські учасники відвідають три ключових ділових центри Гуанчжоу, Гонконг
та Шанхай, виставкові події та проведуть ділові зустрічі. За підтримки Міністерства комерції КНР, Китайської ради з розвитку міжнародної торгівлі (CCPIT), ТПП та урядових структур будуть проведені українсько-китайські економічні форуми та переговори з китайськими компаніями в цих містах.

Під час рекламної кампанії візиту китайські партнери поінформують профільні асоціації, союзи
та бізнес з різних регіонів Китаю щодо візиту української делегації. Очікується, що в форумах візьмуть участь понад 300 представників бізнесу Китаю.

З метою запрошення цільової аудиторії з китайської сторони та організації для вас профільних зустрічей під час візиту просимо заповнити анкету учасника (додається).

Від імені Організаторів візиту запрошуємо Вас взяти участь в діловому візиті. Це можливість для Вас ознайомитись з правилами та специфікою роботи на китайському ринку, оцінити Ваші можливості щодо роботи на ринку країни, презентувати власну продукцію та послуги китайському бізнесу, зустрітись з потенційними партнерами та провести ефективні переговори.

Вартість участі становить 3 895 доларів США за особу (при одномісному проживанні)
або 3 490 доларів США (при двомісному). Вартість включає перельоти Київ-Гуанчжоу-Шанхай-Київ, трансфер до Гонконгу, трансфери згідно з програмою, проживання, відвідування виставки, участь в ділових заходах, а також культурну програму. У вартість не включена ціна візи.

 Програма візиту (pdf)

 Анкета учасника (doc) 

З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП:

Голято Андрія +380 67 662-96-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Малахівської Станіслави + 380 67 232-92-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зважаючи на обмежений період часу для формування делегації та пошуку китайських партнерів, Будемо вдячні за розгляд нашої пропозиції та повідомити про прийняте рішення до 1 жовтня 2019 року.