Пошук інноваційних шляхів розвитку інфраструктури якості України

Запрошуємо Вас взяти участь 9 - 10 жовтня 2019 року у Міжнародному форумі з питань технічного регулювання на тему «Пошук інноваційних шляхів розвитку інфраструктури якості України» (далі - Форум), який проводе Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за участю міжнародних експертів Єврокомітетів зі стандартизації, представництва Європейського союзу в Україні, представників Єврокомісії з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва, керівників органів сертифікації республік Польщі, Німеччини, Литви, Сербії, Боснії і Герцеговини та спеціалістів галузі з України.

Захід проводиться з метою посилення експортної спроможності української продукції та забезпечення сталого розвитку економіки завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня, підвищення обізнаності українських фахівців і виробників щодо ролі стандартів та технічних регламентів.

Під час роботи Форуму відбудеться:

09 жовтня панельні дискусії:

- «Стандарти і технічні регламенти в глобальних ланцюжках доданої вартості»;

- «Метрологія для захисту життя людей і навколишнього середовища».

10 жовтня «Діалог з вітчизняним та іноземним бізнесом з питань технічного регулювання»:

- веб-семінар «Оновлене законодавство у сфері оцінки відповідності та метрології для промислового безвізу»;

- веб-семінар «Хочете експортувати продукцію до ЄС? Покроковий алгоритм доведення відповідності».

- веб-сесія «Відповіді на актуальні питання бізнесу у сфері технічного регулювання».

Організовує захід державне підприємство «Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Місцем проведення Форуму обрано готель «GOOD ZONE» (Дніпропетровська область, Новомосковський р-н, с. Піщанка, вул. Чкалова, 70).

В рамках форуму відбудеться виставка-експозиція, в якій Ви зможете взяти участь та презентувати своє підприємство для популяризації продукції та послуг.

Логотипи підприємств-спонсорів можуть бути розміщені на інформаційних матеріалах Форуму.

Для участі у Форумі потрібна попередня реєстрація.

Просимо підтвердити Вашу участь або Вашого представника у вищевказаному заході до 20.09.2019 р. із зазначенням прізвища, імені та конкретної дати участі (09 та/або 10 жовтня 2019 року) на електрону пошту: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Будемо раді бачити Вас в числі учасників Форуму!