ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «КІБЕРБЕЗПЕКА-ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС»

16 жов 2019 09:00-18:00

Торгово-Промислова Палата України, Комітет з електронних комунікацій ТПП України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, спільно з компанією CIS EVENTS GROUP Ukraine 16 жовтня 2019 року проводять другий Міжнародний форум «КІБЕРБЕЗПЕКА-ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС».

Кібербезпека - ключ до цифрової економіки, і сьогодні в суспільстві існує реальна необхідність концептуального розуміння нової кібербезпекової реальності,наскільки надійною є кібербезпека у державі? Чи захищені ми від кіберзагроз? Які уроки винесли після масштабних кібератак влада та бізнес, як приватно-державна ініціатива може покращити й прискорити формування безпечного кіберпростору країни.

В роботі Форуму візьмуть участь лідери захисту Українського кіберпростору, представники приватного сектору та громадянського суспільства, відомі міжнародні експерти, представники органів центральної та місцевої державної влади.

Учасники обговорять ключові теми кібербезпеки: у політиці, технологіях, освіті і просвіті, обміняються досвідом і дієвої інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо створення Національної екосистеми кібербезпеки, як однією з основних складових цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни, напрацюють пропозиції і рекомендації для Президента України, уряду та парламенту держави.

Під час роботи Форуму буде працювати Перша Національна виставка потенціалу України в сфері кібербезпеки «КІБЕРБЕЗПЕКА 2019», яка стане унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів. Формат проведення заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах