Прес-реліз до конференції "Шлях до ефективності та лідерства на ринку"

9 і 10 жовтня у Кременчуці відбулася дводенна конференція «Шлях до ефективності та лідерства на ринку», під час якої консультанти Кайдзен Інституту Україна знайомили представників МСБ з філософією КАЙДЗЕН: як за допомогою впровадження ощадливого виробництва підвищити ефективність бізнесу, а також відповідали на питання, які пов’язані з оптимізацією бізнес-процесів та управлінням персоналом.

Конференція стала масштабним заходом серед представників МСБ регіону. Її відвідало 100 учасників з Полтавської, Житомирської, Київської та Луганської областей. Протягом 16 годин 8 спікерів ділилися з учасниками конференції практичною інформацією та кейсами. Всі спікери одностайно наголосили, що перш ніж впроваджувати КАЙДЗЕН на підприємстві, варто змінити культуру компанії та правильно донести інформацію до працівників щодо суті майбутніх змін і впроваджень. Залучення співробітників до процесу пом’якшить їх спротив і сприятиме формуванню підготовленої команди однодумців, оскільки КАЙДЗЕН ніколи не закінчується – це постійний процес вдосконалення.

Володимир Шевченко і Ольга Наумочкина (JTI), Антон Остапчук (Полтавський завод кварцового скла) та Сергій Баштан (ПрАТ «КЦКБА») поділилися з учасниками конференції власним досвідом впровадження ощадливого виробництва (5S) у своїх компаніях. У слухачів виникло багато запитань до спікерів стосовно спротиву колективу і як його можна уникнути. Ігор Снітівкер показав, як КАЙДЗЕН можливо використати в організації експортної діяльності компанії, а Юрій Фомін поділився секретами впровадження КАЙДЗЕН у фінансовій службі підприємства.

Окрім загального знайомства з впровадженням ощадливого виробництва, учасники мали можливість попрацювати у групах і на практиці познайомитися з японською філософією ведення бізнесу через розбір двох практичних кейсів: Х-матриця СЕО і Модель Кано – тактика привабливого бренду. Після завершення практичного інтерактиву значна кількість учасників заявила про намір впровадити ощадливе виробництво на власних підприємствах.

Конференція організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Харків, що заснований на базі Харківської торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business. Регіональний партнер – Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати.

За детальною інформацією звертайтеся до представника ЦІПБ м. Харків, Васильєвої Олени, за тел. 050 305 03 86, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Довідка:

Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Харків, заснований на базі Харківської торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business. Всього в Україні працюють 15 ЦІПБ, з детальною інформацією про їх діяльність ви можете ознайомитись на сайті: http://www.bisc.org.ua/.

Фінансування було надано Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business, спрямованої на надання всеохоплюючої підтримки розвитку МСБ. У 2016 році була підписана угода між ЄС та ЄБРР щодо надання консультаційної, інформаційної, навчальної та іншої підтримки МСП в Україні. Допомога також передбачала створення мережі Центрів інформаційної підтримки бізнесу по всій країні, метою якої є інформування бізнесу про існуючи для нього можливості на ринку.