Діловий візит до Киргизької Республіки

Із 28 жовтня по 03 листопада 2019 року, за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні відбудеться  діловий  візит української бізнес-делегації до Киргизької Республіки.

Організаційними питаннями по підготовці візиту займається Сумська торгово-промислова палата.

Під час перебування у КР члени делегації візьмуть участь в українсько-киргизькому бізнес-форумі, В2В зустрічах, відвідають киргизькі підприємства.

Запрошуємо членів Полтавської торгово-промислової палати долучитися до складу делегації представників виробничих та торговельних компаній України.

Киргизька сторона цікавиться такими напрямами співробітництва: сільське господарство (постачання зернових, олії, масла), альтернативна/вітрова енергетика, IT технології, садівництво, бджільництво, легка промисловість, туризм, автомобілебудування (збирання).

Основні статті українського експорту: фармацевтика, готова продукція iз зерна, цукор та кондитерські вироби, м'ясо та їстівні субпродукти, какао та продукти з нього, папір та картон.

У полі особливої уваги – експорт до КР фруктів та ягід, оскільки значну частку економіки КР займає виробництво джемів/варення.

Основні статті українського імпорту – їстівні плоди та горіхи, текстиль, продукти неорганічної xiмiї, машини.

З програмою бізнес-місії можна ознайомитися тут.

Реєстрація учасників триватиме до 23 жовтня за тел.: 0542 77 07 67, 067 542 91 19, 095 605 40 96. 

Відповідальна особа – Дворник Роман.