Українсько-білоруський Форум ділових можливостей "Україна – Білорусь 2020"

Шановні колеги!

УВАГА! ЗАХІД ПЕРЕНОСИТЬСЯ!

Інформуємо Вас, що 1-2 квітня 2020р. у м. Мінськ (Білорусь) відбудеться українсько-білоруський Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України, Білоруська Торгово-промислова палата та Посольство України в Республіці Білорусь.

Основною метою заходу є сприяння виходу малого та середнього бізнесу України на ринки Білорусі. В рамках Форуму планується ознайомлення українських учасників з особливостями ведення бізнесу в РБ, практичним досвідом роботи українських компаній в Білорусі, перевагами використання вільних економічних зон (ВЕЗ) на території РБ, особливостями проходження митних процедур тощо, а також відвідання успішних білоруських підприємств, в тому числі, спільних з Україною та В2В переговори відповідно до сфери інтересів українських учасників.

До перспективних напрямків українсько-білоруського ділового співробітництва зокрема належать харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм.

У програмі Форуму зокрема передбачається участь президентів БелТПП та ТПП України, керівників українських ОДА, виступи представників білоруських профільних органів державної влади, дипломатів, експертів, керівників українських та білоруських компаній.

Попередня інформація про Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020» також розміщена на сайті ТПП України за посиланням https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikh-mozhlivostei-ukrayina-bilorus-2020.

Організаційно-фінансові умови:

Фінансування власних витрат, пов'язаних з участю у Форумі, передбачається за рахунок самих учасників. Згідно попереднього кошторису орієнтовна вартість участі для 1-го учасника без витрат на дорогу до м. Мінськ та у зворотному напрямку (одномісне розміщення у готелі «Білорусь»*** у центрі міста - 2 ночі/3 дні або 1 ніч/2дні, харчування, трансфери згідно програми, медичне страхування, культурна програма, оргвнесок тощо) складає прибл. 340 дол. США або відповідно 270 дол.США.

З приводу бронювання авіа- та залізничних квитків пропонуємо звертатися до партнерів ТПП України - туристичної компанії «Київський Супутник» (контактна особа – Людмила Левчук, т. (044) 531 91 30, моб. 097 493 67 70, E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Враховуючи вищевикладене, просимо розглянути питання про Вашу особисту участь у Форумі у Мінську 1-2 квітня 2020р. або делегувати для участі представника від Вашого підприємства. У разі зацікавленості необхідно зареєструватись не пізніше 5 березня, щоб БелТПП могла на підставі складу української делегації своєчасно розпочати роботу із залучення до заходу відповідних білоруських партнерів. Реєстрація участі – через сайт ТПП України.

Контакти для зворотного зв'язку: тел. (044) 461 98 07, тел. (044) 461 98 08,

E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.