29 КВІТНЯ 2020 РОКУ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ПОСЛОМ УКРАЇНИ В РЕСПУБЛІЦІ УЗБЕКИСТАН МИКОЛОЮ ДОРОШЕНКОМ

РЕЄСТРАЦІЯ

29 квітня 2020 року об 11:00 відбудеться Онлайн-зустріч з Послом України в Узбекистані Миколою Петровичем Дорошенком.

Під час вебінару, окрім інформації про двосторонні відносини України та Узбекистану, ви зможете дізнатися про потреби і можливості кооперації з представниками Посольства України в Узбекистані, матимете змогу встановити прямі контакти та обговорити можливості співпраці.

За результатами проведення онлайн-зустрічі ви отримаєте інформацію, що надасть нові можливості для подальшого втілення заходів з диверсифікації українського експорту та матеріали щодо практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій.

Метою онлайн-конференції є напрацювання зв’язків українського бізнесу з бізнесменами закордоння, допомогти в експорті української продукції та послуг на ринки Узбекистану, отримати корисну інформацію щодо партнерських організацій в Республіці Узбекистан.

Участь в заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Будемо вдячні за отримання попередніх питань до пана Посла.

Контакти для довідок: Анна Любима (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 095 546 65 09)

Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Конференція відбудеться за допомогою системи ZOOM.

Тривалість вебінару - 1 година 30 хв. Робоча мова - українська.