МІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ «BUSINESS WOMAN 2020»

25 травня 2020 року відбудеться міжнародний онлайн-форум «Business Woman 2020». Даний захід є щорічним і цьогоріч пройде вже вчетверте.

Організатором «Business Woman 2020» виступає міжнародний глянцевий журнал «Business Woman».

Світ більше не буде колишнім. Пандемія, спад на світових ринках, повсюдний перехід в онлайн – криза-2020 неминуче призведе до зламу старих бізнес-моделей і поведінкових патернів. Настав час будувати новий світ і участь жінок у цьому процесі актуальна як ніколи!

Тема онлайн-заходу: Роль жінки у вирішенні глобальних викликів.

Секція №1: «Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека».

Секція №2: «Бізнес. Соціальна відповідальність».

«На «Business Woman 2020» працюватимуть кілька онлайн-сцен, де вас чекають виступи провідних експертів, панельні дискусії на актуальні теми і спільна генерація ідей щодо виходу з кризи.

Ми зберемо на форумі фахівців з найрізноманітніших сфер, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році», – ділиться організатор заходу Ганна Крисюк.

Спікерами Форуму виступлять успішні жінки з понад 10-ти країн світу, серед яких представники дипломатичних структур, політикуму, бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, лідери політичних партій, міжнародних фондів та організацій в Україні та світі.

Участь у форумі безкоштовна за умов попередньої реєстрації!

Зареєструватись на форум можна за посиланням!