Кременчуцькому відділенню Полтавської Торгово-промислової палати - 25 років!

Шановні колеги, друзі, партнери!

20 червня 2020 року Кременчуцькому відділенню Полтавської Торгово - промислової палати виповнюється 25 років.

Ми з вами пройшли довгий та складний шлях становлення і розвитку, накопичили великий досвід та втілили у життя багато ідей.

Нажаль ця визначна для Відділення дата припадає на часи великої кризи, спричиненої пандемією, але і в цих умовах ми працюємо, рухаємось далі, плануємо майбутні звершення.

Кременчук - індустріальний центр Полтавщини і наше Відділення сьогодні є надійним та компетентним діловим партнером для промислових підприємств та інших бізнес структур. І у своєму регіоні Відділення об’єднує близько вісімдесяти підприємств-членів Полтавської Торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України. Серед них, як великі та потужні підприємства, так і представники малого та середнього бізнесу.

Відділення завжди очолювали досвідчені і талановиті керівники. Свого часу вони створили дружній і працездатний колектив, запровадили нові та розширили діючі види послуг, підписали багато угод про співпрацю, побудували власний адміністративний офіс. Колектив Відділення свято цінує надбаний попередніми поколіннями досвід роботи, зберігає та примножує його, адже це досвідчені фахівці своєї справи, які більшу частину своєї трудової діяльності провели в системі Торгово-промислової палати.

У цей день висловлюємо подяку усім членам Полтавської ТПП, партнерам, колегам, друзям. Саме ви даєте поштовх та ідеї для подальшого розвитку і самовдосконалення, саме ви підтримуєте і даєте сили долати всі перепони, саме для вас хочеться впроваджувати нові послуги та шукати нові напрямки. Ми цінуємо вашу довіру.

Ювілей – це не тільки чергова дата, це особливий привід підвести підсумки багаторічної плідної діяльності, визначити знакові події, надати належне її засновникам, яскравим представникам минулого, ушанувати співробітників сьогодення. У  цей урочистий день, від щирого серця хочу побажати усім нам міцного здоров’я, мудрості, терпіння, творчої наснаги,  професійних звершень, нових та цікавих напрямків діяльності.

Вперед тільки #РАЗОМ!

З повагою,
Директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП

Віктор   Гинькут