«УКРАЇНА – КУБА: ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ПІД ЧАС ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН»

24 червня з 16:00 до 18.00 відбудеться онлайн-конференція «Україна – Куба: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін» за участю українських і кубинських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Куби.

РЕЄСТРАЦІЯ

Торгово-промислова палата України продовжує працювати над перспективами посилення співпраці з Республікою Куба.

Зважаючи на спільні соціальні, культурні й історичні аспекти, нашим країнам варто налагоджувати більш тісні стосунки та співпрацю, і ТПП України готова сприяти такому зближенню.

До пріоритетних інтересів України у двосторонніх економічних відносинах з Кубою й основних перспективних напрямів співпраці можна віднести:

- авіабудування; - машинобудування;

- альтернативну енергетику;

- агропромисловий комплекс;

- охорону здоров’я та фармацевтику;

- виробничу кооперацію;

- IT-технології.

Під час вебінару, окрім інформації про двосторонні відносини України та Куби, ви зможете дізнатися про потреби і можливості кооперації з представниками Посольства Куби в Україні, матимете змогу встановити прямі контакти та розглянути можливості співпраці.

У рамках вебінару також відбудеться обговорення поновлення роботи двосторонньої Ділової ради, зокрема, формування її української та кубинської частин.

За результатами онлайн-зустрічі ви отримаєте інформацію, що надасть нові можливості для подальшого втілення заходів з диверсифікації українського експорту, та матеріали щодо практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій.

Куба – це, без перебільшення, ворота до Латинської Америки. Наша мета − встановити тісніші контакти та кращу співпрацю між Україною та Кубою.

Контакти для довідок:

Єгорова Юлія (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), тел.: +38 050 942 69 66, +38 044 461 98 07);

Забашта Валерія (+38 050 366 49 97, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Тривалість вебінару – 1 година 30 хв. Робочі мови – українська й іспанська.