Семінар-практикум “Поновлювана енергетика - інноваційні технології та обладнання на прикладі Баварії”

У період 13.07 – 18.07. 2014 р. ТПП України спільно з Промислово-торговою палатою Мюнхена і Верхньої Баварії та Баварським Державним Товариством з міжнародної економічної кооперації «Bayern International» за фінансової підтримки Міністерства економіки, інфраструктури, транспорту та технологій Баварії (Німеччина) проводить у м. Мюнхені семінар-практикум “Поновлювана енергетика - інноваційні технології та обладнання на прикладі Баварії”.

 

Мета семінару-практикуму – ознайомлення зацікавлених керівників та провідних фахівців українських підприємств різних галузей економіки (зокрема енергетичної, будівельної, сільськогосподарської, харчової, деревообробної, паперово-целюлозної, тваринницької, рослинної галузі та ін.) з новітніми передовими технологіями та обладнанням для використання поновлюваних джерел енергії (таких як енергія сонця, теплова енергія землі та термальних вод, біоенергія з твердих та рідких органічних відходів та ін.) для видобування теплової та електричної енергії, виробництва з органічних відходів паливного матеріалу тощо від провідних баварських виробників, а також встановлення контактів, обмін досвідом та спільне обговорення технічно-інженерних рішень з баварськими колегами у галузі альтернативної енергетики з метою вивчення потреб українського ринку і зацікавленості у придбанні цієї техніки з боку потенційних українських споживачів та замовників.

Програма семінару-практикуму у Мюнхені включає відвідання сучасних підприємств, які застосовують або пропонують технології та обладнання для прикладного використання альтернативних джерел енергії, презентацію та демонстрацію діючих установок для видобування тепла/електрики із сонячної, геотермальної та біологічної енергії, техніки для виробництва палива з органічних відходів та іншого обладнання, участь у коопераційній біржі, а також ознайомлювальну екскурсію Мюнхеном та баварський фольклорний вечір. У програмі за можливістю будуть враховані побажання щодо відвідання певних фірм та огляду обладнання, висловлені учасниками при заповненні профільної анкети-заявки.

Програмою також передбачено:

- послуги з оформлення виїзду за кордон та отримання віз;

- прямий авіапереліт Київ-Мюнхен-Київ;

- організацію ділової програми у Мюнхені;

- проживання у готелі*** у центрі Мюнхена (одномісне розміщення);

- медичне страхування на період перебування у Німеччині;

- перекладацькі послуги у рамках ділової програми;

- транспортне обслуговування групи у Німеччині (за групою закріплено автобус).

До участі у заході запрошуються: керівники та провідні фахівці українських комунальних та приватних підприємств вищезгаданих галузей (наприклад, будівельні підприємства, інженерно-монтажні фірми, що інсталюють відповідне обладнання, паперові та целюлозні фабрики, ферми з вирощування великої рогатої худоби, птахоферми, свинокомплекси, цукрові заводи, підприємства харчової галузі, спиртові заводи, сільськогосподарські підприємства, підприємства з переробки органічних відходів тощо), зацікавлені у видобуванні та подальшому практичному використанні енергії з альтернативних джерел, представники фірм-постачальників технологій та обладнання у сфері альтернативної енергетики, а також інших підприємств та організацій, зацікавлених в ознайомленні та можливій закупівлі такої техніки (як правило, запрошується 1 особа від 1 підприємства).

Орієнтовна вартість участі у семінарі складає 780 євро.

У разі затвердження кандидатури учасника баварською стороною, про що учаснику буде направлено окреме повідомлення, оплата участі у семінарі-практикумі здійснюється двома окремими платіжними дорученнями згідно виставлених рахунків:

- на суму 645 євро (без урахування ПДВ) на розрахунковий рахунок туристичної компанії “Київський Супутник” № 260053012423 в АБ «Национальные инвестиции», МФО 300498, ЗКПО 25388117;

- та на суму 145 євро (з урахуванням ПДВ) – оформлення Шенгенської візи та організаційні витрати ТПП України - на розрахунковий рахунок ТПП України № 260020128332 в Укрексімбанку м.Києва, МФО 322313, ЗКПО 00016934.

У разі зацікавленості взяти участь у семінарі-практикумі прохання терміново  детально заповнити і надіслати до ТПП України профільну анкету – заявку на участь та анкету особистих даних для візового запиту (додаються), а також копію 1-ї сторінки закордонного паспорту факсом за номером (044) 279-44-56, (044) 278-18-15, або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Просимо взяти до уваги, що німецька сторона як співорганізатор проекту, що бере на себе основну частину витрат, залишає за собою право остаточного відбору та запрошення учасників на підставі заповненої анкети з урахуванням перспектив подальшого ділового співробітництва.

За більш докладною інформацією з приводу участі у семінарі-практикумі “Поновлювана енергетика - інноваційні технології та обладнання на прикладі Баварії” прохання звертатися за тел. (044) 279-44-56, 279-64-06, (0536) 74-16-61.

 

Cкачать Анкета-заявка.

Cкачать Информация об участнике.