Вебінар «Економічний регіон Баварія. Експортні та інвестиційні можливості в Баварії»

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що Німецько-Українська промислово- торговельна палата, за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія, проводить інформаційний вебінар «Економічний регіон Баварія. Експортні та інвестиційні можливості в Баварії».

Вебінар відбудеться 23.09.2020 р. о 10:00 год. - паралельно у м. Києві та в Мюнхені - у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

Мета заходу - ознайомити представників та керівників українських підприємств з економічною, політичною ситуацією, а також можливостями ведення бізнесу в Баварії. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок до співпраці з європейською спільнотою та створення нових робочих місць, а також сприятиме тіснішій співпраці для зміцнення економіки обох наших країн. Для українських учасників буде можливість познайомитись з економікою Баварії, з перспективними напрямками співпраці та інвестицій, а також задати питання та провести невеличкі консультації за напрямками, що цікавлять українських учасників.

Запрошуємо Вас до участі у заході. Участь у вебінарі - безкоштовна, реєстрація - за надісланими заявками. Після надсилання нам Вашої заявки і реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі у вебінарі та - якщо Вас зацікавить такий формат - ми і надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які заплановані до кінця 2020 року.

Відповідальний за організаційні питання від нашої Палати - Ткачук Олександр Дмитрович, тел. (044) 481-33-91.

Будемо щиро раді Вашій заявці на участь!

Завантажити додатки.