Шановні товаровиробники Полтавщини!

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації оголошує опитування серед товаровиробників області щодо зацікавленості в участі у навчальнихпрограмах з розвитку експортної діяльності!

У рамках реалізації “Програми сприяння залученню інвестицій, формуванняпозитивного іміджу та розвитку міжнародного економічного співробітництва Полтавської області на 2021-2023 роки”, а також з метою підтримки товаровиробників Полтавщини щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності та розширення їх експортних можливостей планується проведення безкоштовних тренінгів, навчальних програм та семінарів для представників зацікавленого бізнесу.

Участь у зазначених заходах надасть можливість товаровиробникам Полтавщини:

  • покращити практичні навички та рівень обізнаності щодо розвитку експортної діяльності;
    задовольнити конкретні навчальні потреби щодо ведення зовнішньоекономічної діяльності та ефективного просування товарів та послуг на перспективні закордонні ринки країн світу.
  • Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, яке триватиме до 01 вересня 2021 року, за наступним посиланням: https://cutt.ly/QmFqKSI та висловити пропозиції щодо можливої тематики тренінгів, навчальних програм та семінарів у сфері зовнішньоекономічної діяльності, які будуть Вам цікаві і корисні!

Ваша думка надзвичайно важлива для нас!!!