Щодо правил контролю для в’їзду пасажирів у Єгипет

Посольство Арабської Республіки Єгипет в Україні інформує про нові правила контролю, вимог та процедур, що застосовуються для в’їзду в Єгипет, які затверджені Міністерством охорони здоров'я та населення Арабської Республіки Єгипет. Пасажири, що отримали сертифікати про вакцинацію в країнах, що прямо чи опосередковано постраждали від мутованих штамів вірусу Корона в країнах (Індія-Бангладеш - Пакистан - Бутан - М'янма - Непал - Шрі-Ланка - В’єтнам – Бразилія-Латинська Америка) протягом попередніх 14 днів застосовуються така процедура:

Перегляд сертифіката пасажира про вакцинацію проти вірусу Корона. Сертифікати повинні бути затверджені в країні видачі, без ознак стирання, закреслення a6o додавання, повинні містити QR-код та приймаються після перевірки органу, що видав сертифікат. Проведення аналізу ID NOW COVID 19, i якщо результат тесту є позитивним, ПЛР проводиться в аеропорту прибуття.
Пасажири, що прибули із сертифікатами про вакцинацію з країн, які не постраждали від мутованих штамів коронавірусу протягом останніх 14 днів, сертифікати про вакцинацію проти вірусу Корона перевіряються для підтвердження/ затвердження в країні, що видає. Сертифікати не повинні мати ознак стирання, видалення a6o додавання, повинні містити QR-код i приймаються після перевірки органу, що видав сертифікат.

Дозволеними вакцинами є вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Єгипетським управлінням з лікарських засобів, за умови, що період часу складає 14 днів з моменту отримання другої дози вакцин у двох дозах (Pfizer - AstraZeneca - Modema - Sinopharma - Sinovac) aбo проходження 14 днів після першої дози вакцини Johnson & Johnson.
Пасажирам, які прибувають без сертифіката про щеплення, затверджений ПЛР- аналіз з негативним результатом, повинен бути виконаний за 72 години до запланованого часу відправлення літака.