Освітня програма для компаній ІТ-сектору – "Export Evolution IT"

В Україні стартує перша секторальна освітня програма для компаній ІТ-сектору – «Export Evolution IT».

Програму створено для менеджерів з розвитку бізнесу, експортних менеджерів та топ-менеджменту малих та середніх IT-компаній, які вже ведуть свою експортну діяльність та прагнуть досягти успіху, використовуючи підходи системного експорту, а також для тих, хто тільки планує вихід на зовнішні ринки.

«Export Evolution IT» розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма передбачає:

  • 2 формати участі: самостійний та з менторським супроводом;
  • 6 навчальних модулів;
  • Онлайн-сесії з міжнародними експертами-менторами Програми;
  • Доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання учасників, розміщені навчальні відео та матеріали, а також оцінюють прогрес;
  • Нетворкінг та секторальна кооперація для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення партнерств для експорту в ІТ-секторі.

Формати участі:

  • самостійне, у режимі онлайн, вивчення освітніх матеріалів та участь в онлайн-сесіях запитань та відповідей з менторами стосовно розвитку експортної діяльності.
  • з менторською підтримкою від міжнародних експертів галузі, які допоможуть у розробці експортного бізнес-плану.
  • Також передбачено можливість працювати в секторальній групі для спільного виходу на зовнішній ринок у супроводі міжнародного ментора.

Менторами Програми виступають досвідчені міжнародні експерти зі стратегічного розвитку, маркетингу, виведення та масштабування ІТ-бізнесу на зовнішніх ринках з Естонії, Німеччини, Великої Британії та Фінляндії.

Подати заявки на участь у Програмі можна до 5 вересня 2021 (23:59)
Реєстрація: https://forms.gle/2X8VvWruVvFr6UQS6

Хочете дізнатися більше?

Презентація програми вже 26 серпня, з 11:00 до 14:00, під час онлайн-заходу IT DAY - експертної панельної дискусії «Експорт в ІТ-секторі: можливості, виклики та як ефективно розвивати бізнес».

Під час заходу буде проведено лотерею з можливістю виграти бонус - консультацію від ментора Програми (1 годину) та бізнес-книги.
«Export Evolution IT Program» розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Фонд підтримки реформ в Україні - незалежна неурядова громадська організація, яка здійснює свою діяльність з січня 2015 року з метою сприяння розвитку України та зростанню благополуччя її громадян шляхом надання підтримки у розробці та впровадженні реформ в Україні.
Офіс з розвитку підприємництва та експорту - державна установа, утворена з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників, а також участі в реалізації Експортної стратегії України.
Інститут маркетингу (Естонія) - естонська компанія, яка спеціалізується на навчанні та консультаціях з питань експорту, маркетингу та підприємництва. Експертиза компанії полягає у використанні інноваційних методів навчання, що поєднують онлайн та офлайн навчання, створення мереж, наставництво, коучинг, консультації та гейміфікацію, щоб знайти найкращі способи навчання та підтримати запровадження навчання у повсякденну практику компаній.
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Контактні дані менеджера програми:
Максим Чечелев,
Інститут маркетингу, менеджер проєктів в Україні
Контактний телефон: 380503521901, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.