В УКРАЇНІ ПРОВЕДУТЬ МІСЯЦЬ КІБЕРБЕЗПЕКИ

Багато країн світу ведуть цілеспрямовану роботу щоб зробити кібербезпеку частиною культури суспільства і щороку проводять місяць кібербезпеки. В 2018 році, за ініціативи ТПП України та Держспецзв’язку, Україна приєдналася до європейської традиції і четвертий рік поспіль проведе 1-31 жовтня 2021 року Місяць кібербезпеки в Україні.

Події місяця отримали широку підтримку державних структур, бізнесу і громадянському суспільству. Відповідно до стратегії кібербезпеки України «Безпечний кіберпростір – запорука успішного розвитку країни»¸ яка затверджена Указом Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021, підтримано ініціативу ТПП України щодо проведення щорічного заходу - Місяць кібербезпеки в Україні на загальнонаціональному рівні.

Завдяки активній позиції, по просуванню різноманітних ініціатив в кіберпросторі, ТПП України стала основним центром притягання різноманітних ініціатив та активностей в сфері кіберзахисту бізнесу і фактично спільно з Держспецзв’язку є організатором Місяця кібербезпеки в Україні.

З 1 по 31 жовтня 2021 року державні і приватні суб'єкти матимуть можливість продемонструвати свою рішучість співпрацювати для підвищення рівня безпеки держави, організацій і громадян.

Одними з головних трендів в цьому році буде перенос практичних наробок з питань кібербезпеки в регіони , ТПП України і регіональні ТПП і розвиток співробітництва бізнеса і влади в розбудові безпечного кіберпростору країни, покращення інформаційної взаємодії.

У рамках програми відбудуться: День Кібербезпеки в закладах вищої освіти, круглі столи, регіональні курси і семінари з питань кібербезпеки бізнесу, відбудеться Восьмий PKI Форум 2021, загальнонаціональний конкурс з кібербезпеки для студентів учнівської молоді «КіберНіндзя», всеукраїнське змагання з кіберспорту «Кібергерой», презентація та вебінар з кіберпсіхології та багато інших заходів.

Політичним і технологічним фундаментом стануть IV Міжнародний форум “Кібербезпека. Захистимо бізнес – захистимо державу” та виставка “КІБЕРБЕЗПЕКА 2021”. Форум і виставка - це багатоплановий захід з кібербезпеки, що проводиться щорічно, з очікуванням понад 1000 учасників, 50 експертів і експонентів, включаючи треки, присвячені політичним, технічним, організаційним і просвітницьким темам. Підтримку надають РНБО України¸ органи управління, місцева влада.

Місяць кібербезпеки в Україні, форум і виставка стануть Національним майданчиком для ознайомлення з потенціалом України в сфері кібербезпеки, обміну досвідом і дієвою інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо виконання положень «Стратегії кібербезпеки України» як однієї з основних складових цифрового перетворення держави.

Проведення Місяця Кібербезпеки в Україні отримало широкий відгук в суспільстві. Ми закликаємо державні установи, бізнес і суспільство долучитися до Місяця кібербезпеки в Україні в цьому році.

Ваша участь буде сприяти доведенню важливості теми кібербезпеки до широкої аудиторії.