Бізнес-форум "Україна – Чехія"


20 жовтня 2021 року о 10:00 годині в рамках проведення ІХ засідання Українсько–чеської змішаної Комісії з питань економічного, промислового та науково–технічного співробітництва в ТПП України відбудеться Українсько–чеський бізнес–форум.

Чеську бізнес-делегацію, до якої входять представники різних секторів економіки, очолюють президент Конфедерації промисловості та транспорту Ярослав Ганак та голова Ради директорів палати економічних відносин з країнами СНД Франтішек Масопуст.
Учасників форуму привітають співголови Українсько – чеської Комісії – Віце – прем’єр–міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України О. Уруський та Віце – прем’єр – міністр, Міністр промисловості і торгівлі, Міністр транспорту Чеської Республіки К. Гавлічек.
Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України спільно із Палатою ЧР з економічних зв’язків з країнами СНД за підтримки Посольства ЧР в Україні та Посольства України у ЧР.
Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.
Робочі мови заходу – українська/чеська.
Переклад – синхронний.
Місце проведення: ТПП України, зала «Колізей» (Київ, вул. Велика Житомирська, 33)
Програма: детальна програма заходу буде оголошена найближчим часом.
Список чеської делегації
До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою, представники державних установ та органів влади.
Участь у заході безкоштовна.
Реєстрація
Контакти для довідок:
Ольга Бондаренко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), тел.: (044) 461 98 07/08
Єгорова Юлія т. (044) 461 98 07 м. 050 942 69 66, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Валерія Забашта, т. +38 (044) 584 28 15, м. 050 366 49 97, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.