Бізнес-конференція Rebuild Ukraine Business Conference

Від імені Торгово-промислової палати України та організаторів - Канадсько-української торгової палати та партнерів Ділової ради Канади, Посольства України в Канаді, Мінекономрозвитку України, Посольства Канади в Україні, Міністерства цифрової трансформації України та CEO Club Ukraine, запрошуємо вас взяти участь в одноденній бізнес-конференції Rebuild Ukraine Business Conference, яка відбудеться в середу, 23 листопада 2022 року з 9:00 до 19:00. в готелі Omni King Edward, розташованому за адресою 37 King Street East у Торонто, Онтаріо.

Торгово-промислова палата України виступає партнером зазначеного заходу.

Бізнес-конференція Rebuild Ukraine представить інвестиційні проекти, спрямовані на відбудову та модернізацію України в сільському господарстві, будівництві/інфраструктурі та енергетиці.
Також буде висвітлено тему інструментів, які пропонують Світовий банк, ЄБРР та EDC для підтримки канадських компаній, зацікавлених інвестувати в Україну.

Цілі конференції

Продемонструвати державні та приватні інвестиційні проекти, спрямовані на відбудову України в сільському господарстві, будівництві/інфраструктурі та енергетиці

Запровадити інструменти, інструменти та послуги, які сприяють українсько-канадським діловим та інвестиційним відносинам від таких агенцій:
● Export Development Canada
● World Bank
● International Finance Corporation
● European Bank for Reconstruction and Development
● Canada-Ukraine Chamber of Commerce
● Trade Commissioner Service

Організатори заходу будуть сприяти в процедурі отриманні віз та перетині кордону. Витрати на логістику покриваються учасниками особисто. Організатори опрацювали отримання знижки на вартість проживання в готелі біля місця проведення заходу. Вся інформація буде надаватися зареєстрованим учасникам окремо.

Деталі -
https://drive.google.com/file/d/1vtdnRrHm2tNdGQZD6PCKiJ734RermxkG/view?usp=sharing

Реєстрація триває до 25 жовтня 2022 року. Кількість місць обмежена.

https://forms.gle/CpZHbRDSrQwMXC5P9