ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКО-СКАНДИНАВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ 25 квітня 2023

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКО-СКАНДИНАВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ 25 кві 2023 12:00-14:30

З ціллю налагодження двосторонньої торгівлі та активізації співпраці України зі Скандинавськими країнами, ТПП України у складі Консорціуму EEN-Ukraine у тісній співпраці з Інститутом фізики НАН України та Українським кластерним альянсом, Міністерством закордонних справ України, Міністерством економіки України, дипломатичними місіями скандинавських країн у Києві, найбільшими українськими торговельними мережами організовує Перший українсько-скандинавський економічний форум, який відбудеться у Києві 25 квітня в онлайн форматі.
Метою заходу є інформування ділових кіл Данії, Норвегії, Фінляндії, Швеції та України про економічну ситуацію та умови ведення бізнесу в країнах, питання відбудови України та підтримки під час війни, встановлення прямих ділових контактів між потенційними партнерами, висвітлення перспективних напрямків співробітництва України із Скандинавськими країнами, зокрема в умовах полегшеного доступу українських товарів на ринки ЄС.

У програмі бізнес-форуму передбачається участь ділових кіл вищезазначених країн, високопосадовців, дипломатів, а також експертів.

Захід буде цікавий, передусім, для представників таких сфер діяльності:

  • енергетичний сектор,
  • агропромисловість,
  • харчова промисловість,
  • інфраструктура,
  • логістика і транспорт,
  • науково-технічне співробітництво,
  • промисловий комплекс і машинобудування тощо.


Форум дасть можливість обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспективи подальшої співпраці.
У Форумі братимуть участь ТПП України, Міністерство економіки України, Міністерство закордонних справ України, найбільші національні роздрібні мережі «ЕпіцентрК», дипломатичні представництва Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції.

Формат заходу: гібридний
Мова: українська та англійська (синхронний переклад)

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/eqrDk1wj2qbkoFHt7

Контактні особи в ТПП України: Данік Дар’я, +380974004100, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Карина Вольф, +380671122041, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі!