Всеукраїнське опитування підприємців

Настрої бізнесу критично важливі для майбутнього України!
Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI, звернувся до бізнес-спільноти України з закликом долучитись до всеукраїнського опитування підприємців:

"ТПП України запускає “Барометр бізнесу” у всіх регіонах України, щоб бізнес-спільнота могла оперативно висловлювати свою думку, а наша команда - оперативно аналізувати результати опитування, діяти та реагувати.

Торгово-промислова палата України десятиріччями брала участь у формуванні бізнес-екосистеми країни і ми вдячні підприємцям за довіру та співпрацю.

Експрес-опитування “Барометр Бізнесу” - це 2 хвилини вашого часу, які допоможуть нам впливати на рішення ключових державних інституцій, покращуючи умови для ведення бізнесу в Україні.

Щомісячно члени ТПП України та наші партнери будуть отримувати запрошення до чат-боту “Барометр Бізнесу” для надання вашої думки та бачення щодо змін в бізнес-середовищі у верифікованому Viber та Telegram каналах ТПП України:

чат-бот ТПП у Viber https://chats.viber.com/uccisurveybot
та Telegram https://t.me/uccisurveybot

Щомісячно ми будемо відкривати “гарячу тему” для бізнесу та звертатися до влади та інституцій за урегулюванням питань, які заважають вам вести бізнес.
Ви першими отримаєте результати дослідження через декілька днів після відповіді і зможете порівняти оцінку підприємців вашої області, вашої галузі з оцінкою інших підприємців.
Ми, в свою чергу, зробимо все, щоб врегулювати проблемні питання задля розвитку бізнесу та сприятливого інвестиційного клімату в країні.

Рухаємось вперед разом!"
29 та 30 вересня 2023 року щомісячне опитування з гарячою темою місяця щодо перевірок бізнесу стартує у всіх регіонах.