Безкоштовний вебінар "Інтернаціональний Компас" Італія Експорт Імпорт

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у безкоштовному вебінарі "Інтернаціональний Компас" Італія Експорт Імпорт.

Як масштабуватися на ринки Італії та знайти нові партнерства?

ІСС Ukraine, Торгово-промислова Палата Італії в Україні та міжнародна консалтингова компанія Heroes запрошують на вебінар 4 квітня 2024 року.

Чому Італія? Італія є другою за величиною виробничою країною в Європі та одним з головних торговельних партнерів України. Це країна з потужною економікою, в основі якої - малі та середні бізнеси. В Італії стабільно високий попит на українські товари, розгалужена зручна логістика, великі можливості для розширення та модернізації бізнесу - Італія відкрита для українських компаній!

Міністерство аграрної політики Італії не підтримало пропозиції деяких країн Євросоюзу обмежити експорт української аграрної продукції.
Італія однією з перших країн Європи скасувала вимоги до оформлення дозволів на перевезення вантажів для українських перевізників.
Італія входить у ТОП-10 в глобальному рейтингу імпортерів та нараховує майже 60 млн споживачів.
Ініціатива Industria 4.0 підкреслює відданість Італії передовим виробничим технологіям, пропонуючи українським компаніям можливість використовувати італійські інновації для підвищення ефективності.
Інвестиції італійських компаній у передові виробничі технології зросли з 4 мільярдів євро у 2020 році до понад 7 мільярдів євро у 2023, що свідчить про зростання ринку для співпраці.
Програма «Piano Transizione 4.0» італійського уряду надає значні податкові пільги для інвестицій у технології, потенційно вигідні для українських фірм, що бажають інвестувати у передові виробничі потужності в Італії.
Італія входить у першу 10-ку серед 25 найпривабливіших економік світу за Індексом довіри іноземних прямих інвестицій.
У 2023-му в Італії запрацювала онлайн-платформа з просування українських виробників Ukraine – Italy Marketplace 2023. Уперше в історії Агентства зовнішньої торгівлі Італії створено окремий розділ для українських компаній-експортерів.
Італійські бізнес-виставки серед найперспективніших щодо налагодження контактів з європейськими контрагентами.
Кому буде цікаво? Українському бізнесу, який хоче розширити діяльність, налагодити чи збільшити експорт продукції, вийти на нові ринки, знайти інвестиції та партнерства в Італії.

Про що говоритимемо? Про перспективні ринки Італії, програми підтримки українського бізнесу, потенційно цікаві галузі економіки, формати виходу на бізнес-майданчики, старт операційної діяльності в Італії та багато іншого.

Як взяти участь? Зареєструвавшись за посиланням нижче. Для українських компаній участь безкоштовна. Ви отримаєте посилання на захід на електронну пошту, яку вкажете у гугл-формі.

Посилання для реєстрації