Компанія з литовським капіталом Pontic Trading запрошує взяти участь у заході "Food Industry Business Congres"

Оптова компанія з литовським капіталом ТОВ «Понтік Трейдінг» (Pontic Trading) запрошує взяти участь у заході «Food Industry Business Congres», який проводиться у рамках проєкту «Europe Shares» за партнерства з Посольством Литовської Республіки в Україні.

Проєкт «Europe Shares» реалізується спільно з асоціацією литовських виробників Bultic Gastronomy Leaders (BGL) для просування високоякісних продуктів харчування на ринках Литви, Латвії, Естонії, Кореї, ОАЕ, США, Англії, Іспанії, Польщі, Японії, Казахстану, Південної Кореї, США, Гонконгу та України.

Pontic Trading поряд з імпортом та дистрибуцією проводить дегустації та акції з продажу в роздрібній торгівлі, здійснює онлайн-продаж, організовує різні ділові та торгові заходи, тренінги, виставки та діловий супровід. Компанія має досвід продажів на українському ринку і дотепер співпрацює з такими компаніями як UPG, WOG, NEFTEK, AMIC ENERGY, BVS, AVANTAGE-7, ROZETKA, UKRAINAS SPIRIT,   ТМ «ГЕТЬМАН», «CARPATIA», «DELICIA», «PICCETTA CHIPS», працює з дистриб’юторами західного і східного регіону, а також має склади в Київській області і свою логістику.

Тематика заходу: Стан українського рітейлу під час війни та перспективи подальшого розвитку. Специфіка здійснення зовнішньо-економічної діяльності.

Мета заходу: Встановлення корисних бізнес-контактів, спілкування, обмін ідеями, створення нових можливостей на основі ділової репутації.

Подія відбудеться 18.04.2024 о 10.30 у конференц-залі готелю CitiHotel Keiv, вулиця Богдана Хмельницького, 56А.

Будемо раді Вас бачити серед учасників цього заходу представників українського бізнесу, котрі зацікавлені у наведеній вище тематиці.

З повагою, Комерційний директор  компанії Pontic Trading  Linas Maliska.

 У разі зацікавленості, за детальною інформацією та для передачі контактів звертайтесь за номером телефону +3805099 711 77 38  -  Вікторія.