25 квітня 2024 року відбудеться Українсько-Болгарський бізнес-форум

ТПП України у співпраці з Посольством України в Республіці Болгарії, Торгово-промисловою палатою Болгарії та Інвестиційним агентством з підтримки малого та середнього бізнесу Болгарії організовує Ділову місію до м. Софія, Болгарія, в рамках якої 25 квітня 2024 року відбудеться Українсько-Болгарський бізнес-форум

Метою заходу є інформування ділових кіл Болгарії та України про економічну ситуацію та умови ведення бізнесу в країнах, зміцнити платформу об'єднання бізнес-спільноти, провести В2В зустрічі для представників бізнесу, отримати знання про попит на ринку Болгарії, механізми підтримки іноземних компаній, які ведуть підприємницьку діяльність в Болгарії, встановити нові бізнес-контакти та здобути практичний досвід для подальшого успішного розвитку своїх проєктів та можливої двосторонньої співпраці. 

Республіка Болгарія виявила зацікавленість у повоєнному відновленні України, а також у співпраці у наступних сферах: 

  • Сільське господарство; 
  • Харчова промисловість; 
  • Енергетика; 
  • IT: 
  • Інфраструктура; 
  • Логістика. 

Посилання на реєстрацію - https://forms.gle/AipDb7UVqe7X4vqAA

За додатковою інформацією просимо звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України (Анна Любима, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +380955466509, Валерія Забашта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +380503664997).