Онлайн конференція на тему: "Дорожнє будівництво, інжиніринг, підземне будівництво, транспортна інфраструктура"

Запрошуємо до участі в інформаційній онлайн конференції на тему: «Дорожнє будівництво, інжиніринг, підземне будівництво, транспортна інфраструктура» 13-17 травня 2024 року.

 Шановні пані та панове, Німецько-Українська промислово-торговельна палата,  ТОВ «Деінтернаціональ», за підтримки Федерації німецької будівельної промисловості та Ганноверської промислово-торговельної палати за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату 13-17 травня 2024 року проводить ділову конференцію на тему "Дорожнє будівництво, інжиніринг, підземне будівництво, транспортна інфраструктура".

Запрошуємо Вас до участі у нашому заході українські компанії, підприємства різних секторів, включаючи будівельну галузь, виробництво металоконструкції, колії, видобуток каменю та корисних копалин, машинобудування, оренда та купівля контейнерів, енергетичні технології та водне господарство, енергопостачання.

Участь у ньому - безкоштовна, реєстрація - за надісланими заявками. Після успішної реєстрації ми надішлемо Вам інтернет-лінк для приєднання до конференції.

Після завершення онлайн-конференції ми пропонуємо українським і німецьким учасникам індивідуальні переговори у онлайн-режимі у форматі В2В.

Записатися на переговори до німецьких компаній, які зацікавили Вас своїми пропозиціями, Ви зможете за допомогою формуляру заявки, що додається та за посиланням https://easy-feedback.de/umfrage/1813854/DePPVo

Відповідальний за організаційні питання з боку нашої Палати – Кравець Володимир, тел. 050 358 88 30.