Бізнес-платформа "Кременчуцький бізнес-гід"

Шановні підприємці малого та середнього бізнесу!

Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП інформує Вас про створення бізнес-платформи «Кременчуцький бізнес-гід», на якій розміщено каталог підприємств Кременчуцької міської територіальної громади «Каталог підприємств» (www.krembusiness.com).

Цей онлайн сервіс створено за спів фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини в рамках Програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Ви можете безоплатно розмістити інформацію про своє підприємство, виробництво, послуги, заповнивши анкету, у додатку бізнес-платформи на сайті www.krembusiness.com .

Контактна особа з питань розміщення інформації – директор Фонду підтримки підприємництва Наталя Ющенко (телефон: +38 067 976 59 80, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).