Звернення сенегальського кооперативу щодо співробітництва з українськими підприємствами

Пані та панове, до Посольства України в Сенегалі через Торгово-промислову палату м. Дакар в Сенегалі звернувся сенегальський підприємець, який шукає співробітництво з Україною.

 «У зв’язку з електронним листом, надісланим керівником відділу з просування та розвитку міжнародного бізнесу в рамках концепції «EXPORT UKRAINE», звертаюся до Вас з проханням про партнерство між нашою організацією, сільськогосподарським кооперативом «And Defar Mbaymi Kaya» (SOCOPA ADMK) та українськими компаніями, що працюють у сфері сільського господарства та всього ланцюжка доданої вартості в садівництві.

Фактично, ми є сільськогосподарським кооперативом, що базується в регіоні Тієс, зокрема, в комуні Каяр, недалеко від столиці Дакара. У нашій базі даних понад 1000 членів, і ми вирощуємо всі види сільськогосподарських культур (овочі, кукурудза, картопля та ін.). Нашим основним продуктом є кукурудза, і наші врожаї оцінюються в більш ніж 20 000 тонн на рік.

З  огляду  на  це, ми  шукаємо  фінансових,  насіннєвих,  логістичних   та технічних партнерів, які допоможуть нам збільшити врожайність і, перш за все, маркувати нашу продукцію.            Сподіваюся, що Ви позитивно відреагуєте на моє прохання. Прийміть, будь ласка, запевнення у моїй високій повазі.

Mamadou Kébé MBAYE,
Gestionnaire et conseiller financier de la société coopérative agricole ADMK
TEL: +221 78 326 98 13 (WhatsApp)''

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви можете звертатися до Кременчуцького відділення Полтавської ТПП: Приймальна (0536) 75-75-47,   Моб. тел. 050 395 75 80