Конференція " Відбудова критичної енергетичної інфраструктури та системи відновлюваної енергетики"

Німецько-Українська промислово-торговельна Палата  – за дорученням Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини  і у співпраці з Академією відновлюваних джерел енергії (RENAC AG) -  у рамках експортної ініціативи „Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні“ проводить інформаційну конференцію " Відбудова критичної енергетичної інфраструктури та системи відновлюваної енергетики".

Конференція відбудеться  24-27 червня 2024 року, у режимі онлайн, через систему конференц-зв’язку Zoom одночасно в Німеччині і в Україні.

Мета конференції –  продовжити процеси відбудови зруйнованої енергетичної інфраструктури,  привернути увагу українських громад, комунальних підприємств, енергетичних компаній до використання відновлювальних джерел енергії та залучити їх до співпраці з німецькими компаніями, які мають відповідний досвід з  вирішення таких проблем та реалізації успішних проектів у цій галузі.

Запрошуємо Вас взяти участь у нашому заході, представити ваш регіон, та налагодити плідну співпрацю в галузі енергетики з учасниками форуму. 

Участь для українських підприємств - безкоштовна.

Зареєструватися можна також за посиланням  https://easy-feedback.de/umfrage/1843695/ilpET5

Після офіційної частини та презентацій німецьких компаній у Вас буде можливість провести переговори  з німецькими учасниками за попередньою домовленістю. Просимо вказати у Вашій заявці, чи бажаєте Ви взяти участь у індивідуальних переговорах і якщо так, то яка саме фірма Вас зацікавила.  Звертаємо Вашу увагу на дотримання термінів подачі заявок.

Будемо раді вітати Вас серед учасників нашої конференції.