Кременчук презентував свій потенціал в Торгово-промисловій палаті України

18 листопада 2014р. у Києві в Торгово-промисловій палаті України, відбулася презентація промислово-економічного, освітньо-наукового та інвестиційного потенціалу міста Кременчука.

Організаторами презентації виступили виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, комунальне підприємство "Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста "Кременчук Інвест", Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати за підтримки Торгово-промислової палати України.

Серед підприємств Кременчука, які презентували свій інвестиційний потенціал можна назвати: ПАТ "Кредмаш", ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", ПАТ "АвтоКраз", ТОВ АВМ АМПЕР, ТОВ НВФ "Техвагонмаш", ПАТ "Кременчуцький колісний завод", ПАТ "Укркварцит", Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, ПП "Балашов", ТОВ "Фабрика рукавних фільтрів", Журнал "Это здорово", ТОВ "ВОРД СЕРВІС" тощо.

На презентацію були запрошені представники посольств іноземних держав, дипломати, відповідальні за розвиток торгово-економічної співпраці та освітньо-наукового співробітництва, консалтингові фірми тощо.

Відкрив презентацію президент Торгово-промислової палати України Чижиков Геннадій Дмитрович, він зазначив важливість цієї події для Кременчука, та виразив надію на те, що даний захід допоможе підприємствам вийти на нові ринки.

Перший заступник міського голови Віктор Калашник, розповідаючи про своє місто, зазначив, що у Кременчуці зосереджено 60% промислового потенціалу Полтавської області, тут є що представити світу, це і продукти нафтопереробки, на зараз єдиний працюючий на України завод, і відомі всьому світу КрАЗи, і вагони, колісний завод та дорожня техніка та інше. Сьогодні виробнича потужність міста розширюється. Ми створюємо індустріальний парк "Центральний" - це досить перспективний інвестиційний проект. Парк отримав реєстрацію одним з перших в Україні.

Після презентації учасники мали змогу поспілкуватися під час фуршету та контактних столів, де обмінювалися думками та діловими контактами.