Виставка-ярмарок в Казахстані (травень 2015 року)

Інформуємо Вас, що з метою розвитку взаємовідносин між Україною та Республікою Казахстан, до ПУ в РК звернулась компанія “ExpoAris Co., LTD” з пропозицією організувати у травні 2015 року в м. Алмати Виставку-Ярмарок Товарів Народного Споживання від підприємців України.

Тривалість роботи Виставки – до 1 місяця. По завершенню заходу підприємцям України пропонується продовжити свій бізнес в РК.

Приміщення для розташування української продукції – Торговельний Центр в центрі м. Алмати з можливістю відкриття супермаркету для реалізації товарів з України.

Умови: - безкоштовне виділення приміщень на Виставці для підприємців України; - можливість продовження ведення бізнесу з безкоштовним виділенням торговельних площ; - організація спільних підприємств з “ExpoAris Co., LTD” за умови надання казахстанською компанією безкоштовних приміщень у Торговельному Центрі, здійсненні допомоги при адаптації на ринку РК. В подальшому компанія “ExpoAris Co., LTD” має свій відсоток з прибутку.

З питань участі у Виставці звертатись до представників компанії “ExpoAris Co., LTD” за тел.: +7 701 538 84 70 (Аріс), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Деталі в документі.