Україно-Литовські бізнес - зустрічі

Шановні друзі!

З нагоди офіційного візиту Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Його Високоповажності Пана Марюса Януконіса та групи литовських підприємців в м. Кременчук, Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, ГО «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку» (АСМБР), Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП та КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест», за підтримки департаменту економрозвитку Полтавської ОДА та Полтавської торгово-промислової палати запрошують Вас до участі у бізнес - зустрічі, присвяченій питанням співпраці між українським та литовським бізнесом в секторах машинобудування, енергетики, туризму, сільського господарства, харчової промисловості, легкої промисловості, оптової торгівлі та посередництва, тощо.

Дата проведення: 22 вересня 2017 року.

Місце проведення: велика сесійна зала адмінбудівлі Кременчуцької міської ради, м. Кременчук, площа Перемоги, 2.

Реєстрація: з 12-30

Початок проведення: 13-00*

Литовська бізнес - делегація представлена компаніями - лідерами, а також фінансовими інституціями.

Запрошуємо Вас скористатись можливістю налагодити контакти та обмінятись досвідом з провідними литовськими компаніями, які спеціально для цього відвідають м. Кременчук.

Пропонуємо Вам заповнити Реєстраційну форму, якщо Ви братимете участь в бізнес-зустрічі. Оскільки кількість місць обмежена, а також з метою безпеки люб’язно просимо Вас надіслати заповнену реєстраційну форму за адресою: https://goo.gl/forms/67UMZ1pzRsRFiUIH3 до 20 вересня 2017 року.

Участь в бізнес-зустрічі безкоштовна.

Перелік литовських фірм, учасників зустрічі з їх спеціалізацією, буде оприлюднений після 28.08.2017р. на веб сайтах: http://kremenchukinvest.com.ua/ru/category/about-us/ http://www.krcci.pl.ua/

Телефони для довідок: (0536)74-16-61, 74-20-37, 3-30-13, 79-16-03

Ми раді отримати підтвердження щодо Вашої участі в Україно-Литовській бізнес - зустрічі!

Завантажити програму бізнес-зустрічі.

Завантажити список литовської бізнес-делегації (проект).

* Організатори залишають за собою право вносити зміни до програми бізнес-зустрічі.