Слоненя — світ мов: мовна школа і бюро перекладів

Слоненя — світ мов: мовна школа і бюро перекладів

Заснування 1998 Філії: Острава, Брно, Прага, Плзень

Письмові та усні переклади.

Пропонуємо комплексні послуги у сфері письмових і усних перекладів. Перекладаємо з/на 115 мов, зокрема українською.

Теперішнім часом найбільше перекладаємо у таких галузях: машинобудування, транспорт, інжиніринг, ІТ — комп'ютерна техніка, гуртова торгівля, освіта, електротехніка, хімія, послуги, виробництво, охорона здоров'я, роздрібна торгівля, юридичні послуги, наука, консультування, монтаж обладнання, обладнання для харчової промисловості, виробництво пластмас, культура, продукти харчування, відходи і деревина.

ЗВИЧАЙНІ, СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ТА ЮРИДИЧНІ ПЕРЕКЛАДИ — переклади технічних і рекламних текстів, посібників, договорів та інших юридичних документів.

ВУЗЬКОСПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПЕРЕКЛАДИ — наприклад, паспорти безпеки або етикетки з області хімії, медичні довідки, документація в галузі будівництва, коксохімічної промисловості тощо.

ОФІЦІЙНІ ПЕРЕКЛАДИ ДОКУМЕНТІВ — наприклад, переклади сертифікатів, дипломів і посвідчень, витягів з торгового реєстру, довідок про несудимість, свідоцтв про народження чи шлюб, матеріалів для суду та інших документів.

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ копії документа, яку зшивають з офіційним перекладом, щоб не пошкодити оригінал.

УСНИЙ ПЕРЕКЛАД У ЧЕХІЇ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ — усний переклад супровідний, синхронний, послідовний і усний переклад у суді, переклад приватних заходів, ділових переговорів і конференцій за посередництвом іншої іноземної мови або комбінації іноземних мов.

Мовна школа Ми спеціалісти з корпоративного навчання і організуємо лекції за адресою вашої фірми — будь-де на території Чеської Республіки.

Slůně – svět jazyků, s.r.o.

www.slune.cz, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ostrava, Hollarova 14, Чеська Республіка Телефон – письмові переклади: + 420 591 125 660

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

WhatsApp: +420 777 758 631

Mobil: +55 71 99294 4389

Vinohradská 89/90, 130 00  Praha 3

Ing. Petr PASEK ředite